+48 570 600 460

Formularz kontaktowy

Krok 3 – Plan pracy

KROK 3. PLAN PRACY

Jeśli udało Ci się już wybrać odpowiedni temat pracy, musisz skomponować do niego plan. Każda praca powinna zawierać zarówno aspekt teoretyczny, jak i praktyczny (własne badania, spostrzeżenia). Plan pracy najlepiej konsultować z promotorem, aby doradził, co będzie mile widziane w pracy. Bardzo ważna w tym przypadku jest część praktyczna (badania własne). Przed skomponowaniem planu zastanów się, o czym będzie Twój rozdział badawczy i skąd pozyskasz do niego materiały. Twoja analiza tematu z rozdziałami teoretycznymi musi stanowić ciąg przyczynowo-skutkowy, warto więc poświęcić na to dużo uwagi.

Jeżeli mimo konsultacji z promotorem masz problem ze stworzeniem planu pracy, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci go skomponować zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań!

 

PAMIĘTAJ!

PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO PISANIA PRACY KONIECZNIE POPROŚ PROMOTORA O AKCEPTACJĘ PLANU PRACY. JEŻELI TEGO NIE ZROBISZ, PO NAPISANIU PRACY MOŻE SIĘ OKAZAĆ, ŻE PROMOTOROWI NIE SPODOBA SIĘ TWOJA WIZJA I CAŁA PRACA PÓJDZIE NA MARNE – TAKIE PRZYPADKI BARDZO CZĘSTO SIĘ ZDARZAJĄ!

 

KROK 4 – TERMINY